Kezdőlap >> Hírek >> Bursa Hungarica ösztöndíjpályázat

2020-10-01 10:59:34

Bursa Hungarica ösztöndíjpályázat

TISZTELT DERECSKEI DIÁKOK!

Derecske Város Önkormányzata az Innovációs és Technológiai Minisztériummal együttműködve kiírta 2021. évre a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázatokat:

Ösztöndíjpályázat „A” típusát a derecskei állandó lakóhellyel rendelkező, hátrányos szociális helyzetű, felsőoktatásban tanulók számára a 2020/2021. tanév második és a 2021/2022. tanév első félévére vonatkozóan, míg az

Ösztöndíjpályázat „B” típusát a derecskei állandó lakóhellyel rendelkező, hátrányos szociális helyzetű felsőoktatási tanulmányokat kezdeni kívánó fiatalok számára.

Az „A” és „B” típusú pályázati kiírás, valamint Derecske Város Önkormányzatának a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázat elbírálásának szempontjairól szóló szabályzat megtekinthető: Derecskei Közös Önkormányzati Hivatal (4130 Derecske, Köztársaság út 87.) „A” épület előterében, valamint a www.derecske.hu weboldalon.

A pályázatok benyújtásának módja és határideje: az Eper-Bursa rendszerben kitöltött és onnan kinyomtatott pályázatokat aláírva, a kötelező mellékletekkel együtt kell benyújtani 2020. november 5-ig:

Derecskei Közös Önkormányzati Hivatal (4130 Derecske, Köztársaság út 87.)

Jogi és Igazgatási Osztály

„A” épület 1. ajtó (emelet)

Pásztor Katalin titkársági ügyintézőhöz.

További információk a Bursa Hungarica Ösztöndíjjal kapcsolatban www.emet.gov.hu oldalon találhatók.

Sikeres pályázást kíván: Derecske Város Önkormányzata.