Kezdőlap >> Hírek >> Derecskei vállalkozások munkaerőigény felmérése

2022-08-11 09:04:05

Derecskei vállalkozások munkaerőigény felmérése

Tisztelt Derecskei Vállalkozók!

A Derecskei Városgazdálkodási Nonprofit Kft. a település közfeladatainak stabil ellátásán túl elkötelezett Derecske Város gazdaságfejlesztési, gazdaságstratégiai feladatainak fő generátoraként is aktív szerepet vállalni a jövőben.

Az egyik fő pillér a foglalkoztatás serkentése, támogatása, melynek tervezési fázisában szeretnénk felkérni a helyi vállalkozások együttműködését.

Továbbá célunk a megváltozott körülmények, kormányzati döntések miatt a közfoglalkoztatás alól kikerülő munkatársak számára lehetőségeket feltárni, helyi vállalkozások bevonásával, bízva abban, hogy az együttműködés során híd szerepben támogatni tudjuk azokat a kollégákat, akiket a szektorunkat érintő gazdasági helyzetből adódóan sajnálatos módon nincs lehetőségünk állományba helyezni.

A kérdőív az alábbi linken érhető el: https://forms.gle/wpEZB9Hj1sdcRcDt6

Köszönöm segítő együttműködésüket!