Kezdőlap >> Hírek >> DEVAG Kft. tájékoztatása online ételrendelésről

TÁJÉKOZTATÓ

A DERECSKEI VÁROSGAZDÁLKODÁSI NONPROFIT KFT

ONLINE ÉTELRENDELÉSÉRŐL

A Derecskei Városgazdálkodási Nonprofit Kft Központi Konyhája tájékoztatatja a Tisztelt lakosságot, hogy 2020. október hónaptól lehetőség van online étel- rendelésre a www.devag.hu weboldalon.

Az ételrendelés csak regisztráció után lehetséges, melyet a honlapon tud megtenni az alábbi adatok rögzítésével:

• Név
  • E-mail cím
  • Lakcím
  • Telefonszám
  • Adószám amennyiben kéri a számlán feltüntetni
  • Általános Szerződés Feltételek elfogadása

A rendelés az Ételfutár menü pont alatt történik.

Az ételrendelést a tárgy napot megelőző munkanap 11 óráig tudja megtenni, mivel a rendszer 11 óra után lezár.

A rendelés visszamondását is a tárgy napot megelőző munkanap 11 óráig tehetik meg.

Az ételrendeléskor a megrendelt étel ára tájékoztatólag megjelenik, mely összeget pénzügyileg készpénzben, bankkártyával és SZÉP Kártyával a központi konyhán, átutalással az OTP Bank Nyrt.-nél vezetett 11738118-20020464-00000000 számlára kell teljesíteni.

Számlakészítés:

• Azonnali számlakészítés a központi konyhán

Amennyiben hónap közben nem készül számla a tárgyhó utolsó napjától számított 8 napon belül kell a számlának elkészülnie legkésőbb

A számla átvétele:

• a Központi Konyha pénztárában (Derecske, Lengyel u. 1. szám alatt)
    • vagy amennyiben kéri a regisztráció során megadott e-mail címre kerül megküldésre

Elérhetőség:

Derecskei Városgazdálkodási Nonprofit Kft.