Kezdőlap >> Hírek >> Ebösszeírás 2020. március 9-április 30. között

2020-03-17 13:34:29

Ebösszeírás 2020. március 9-április 30. között

TÁJÉKOZTATÁS

az ebösszeírás bevallás módjának változásáról

Derecske város közigazgatási területén tartott ebek vonatkozásában 2020. március 9-től 2020. április 30-ig terjedő időszakban ebösszeírás történik.

Az ebösszeírás önbevallásos módszerrel történik, mely során az ebtartóknak ebenként egy adatlapot ún. „Ebösszeíró adatlap”-ot kell kitölteni és azt (azokat) az Önkormányzat részére visszajuttatni.

Az ebösszeíró adatlap itt található.

A koronavírus fertőzés megelőzése érdekében 2020. március 16. napjától a Derecskei Közös Önkormányzati Hivatalban (4130 Derecske, Köztársaság út 87.; továbbiakban: Hivatal) a személyes ügyfélfogadás előre nem látható ideig szünetel.

A fentiekre való tekintettel az ebösszeíró adatlap(ok) benyújtásának módjában is változás történt az alábbiak szerint:

• Postai úton a Derecskei Közös Önkormányzati Hivatal 4130 Derecske, Köztársaság út 87. postacímre;
  • Faxon az 54/548-089 fax számra;
  • Elektronikus úton
  • A kitöltött, aláírt adatlapot beszkennelve az ebosszeiras@derecske.hu e-mail címre megküldve
  • Az Önkormányzati Hivatali Portál felületen (https://ohp-20.asp.lgov.hu) Derecske Város Önkormányzata hivatali kapuján keresztül megküldve.

Az adatlapok személyes leadására a Hivatal „A” épület előterében - erre a célra - kihelyezett gyűjtőládába van lehetőség. Az épület előterében formanyomtatvány is elhelyezésre került.

A nyomtatványok feldolgozását követően, azok befogadásáról a Hivatal írásban tájékoztatja az adatszolgáltatókat.

Az ebösszeíró adatlapok leadásának/megküldésének határideje: 2020. április 30.

Együttműködésüket köszönöm!

Derecske, 2020. március 16.

Bordán Szabolcs s.k.

polgármester