Kezdőlap >> Hírek >> Elektronikai hulladékgyűjtés

2021-06-16 15:35:19

Elektronikai hulladékgyűjtés

ELEKTRONIKAI HULLADÉKGYŰJTÉS

Tájékoztatom a Derecskei Lakosságot, hogy Derecske Város Önkormányzata elektronikai hulladékgyűjtési akciót is szervez, melynek időpontja és helyszíne:

2021. június 18. (péntek) 12:00-18:00 óra között

és

2021. június 19. (szombat) 9:00-15:00 óra között

a Derecskei Városgazdálkodási Nonprofit Kft. 4130 Derecske, Köztársaság út 90. alatti székhelyén (Penny Markettel szemközt).

A begyűjtés napján a derecskei lakcímmel rendelkezők a fentiekben megjelölt telephelyen minden olyan berendezést átadhatnak a Derecskei Városgazdálkodási Nonprofit Kft. munkatársainak, melyek elektromos árammal működnek (hűtő, fagyasztó, televízió, mosógép, porszívó, elektromos konyhai berendezések, számítógépek, nyomtatók, fénymásolók, telefon, rádió, videó berendezések, elektromos kerti gépek, barkácsgépek, játékgépek).

Akkumulátor önmagában nem veszünk át (például autóból kiszerelt). Akkumulátort átveszünk, ha az eszköz tartalmazza az akkumulátort (például mobiltelefonból nem kell kiszerelni az akkumulátort).

Kérjük, hogy a környezetünk védelme érdekében minél szélesebb körben vegyék igénybe ezt a szolgáltatást!

Derecske, 2021. június 16.

Tisztelettel:

Bordán Szabolcs polgármester