Kezdőlap >> Hírek >> Elektronikai hulladékgyűjtés 2020. szeptember 13-14.

Elektronikai hulladékgyűjtés 2020. szeptember 13-14.

2020-09-10 09:49:56

Elektronikai hulladékgyűjtés 2020. szeptember 13-14.

ELEKTRONIKAI HULLADÉKGYŰJTÉS

Tájékoztatom a Tisztelt Lakosságot, hogy Derecske Város Önkormányzata elektronikai hulladékgyűjtési akciót szervez.

Az elektronikai hulladék átvételének időpontja és helyszíne:

2020. szeptember 13. (vasárnap) 9:00-15:00 óra között

és

2020. szeptember 14. (hétfő) 12:00-18:00 óra között

a Derecskei Városgazdálkodási Nonprofit Kft. 4130 Derecske, Köztársaság út 36. szám alatti telephelyén.

A begyűjtés napján a derecskei lakcímmel rendelkezők a fentiekben megjelölt telephelyen minden olyan berendezést átadhatnak a Derecskei Városgazdálkodási Nonprofit Kft. munkatársainak, melyek elektromos árammal működnek (hűtő, fagyasztó, televízió, mosógép, porszívó, elektromos konyhai berendezések, számítógépek, nyomtatók, fénymásolók, telefon, rádió, videó berendezések, elektromos kerti gépek, barkácsgépek, játékgépek).

Akkumulátort csak abban az esetben lehetséges leadni, ha azt az eszköz tartalmazza (például mobiltelefon), önmagában azonban nem lehetséges (például autóból kiszerelt állapotban).

Kérem a Tisztelt Lakosságot, hogy az elektromos és az elektronikai hulladékok elkülönített gyűjtésével és begyűjtőhelyre szállításával Önök nagymértékben hozzájárulhatnak környezetünk megóvásához és a fenntartható fejlődés biztosításához.

Együttműködésüket ezúton is köszönöm!

Tisztelettel:

Bordán Szabolcs polgármester