Kezdőlap >> Hírek >> Hajdú-Bihari Termékdíj 2024.

Hajdú-Bihari Termékdíj 2024.

2024-04-03 10:45:20

Hajdú-Bihari Termékdíj 2024.

Március 8-án megjelent a Hajdú-Bihari termékdíj pályázat 2024. évi kiírása, mely az alábbi linken érhető el:

A pályázat kiírásával Hajdú-Bihar Vármegye Önkormányzata azt a célt kívánja elérni, hogy megvalósuljon a hagyományos, kézműves és tájjellegű termékeink és mezőgazdasági élelmiszereink magas minőségi színvonalának elismerése, a vármegyében előállított termékek népszerűsítése, ismertségének növelése, az ilyen termékeket gyártók piaci lehetőségeinek bővítése, a piacra jutásának segítése, valamint a fogyasztók hozzásegítése a minőségtudatos, környezetbarát termékek kiválasztásában.

A Hajdú-Bihari Termékdíj elnyerésével lehetővé válik a Hajdú-Bihar Vármegye Önkormányzata által kiadott „Hajdú-Bihari Termékdíj logó” használata, ezzel ismerve el a termék, tárgy magas minőségi színvonalát, segítve annak népszerűsítését és piacra jutásának feltételeit.

Pályázatok beérkezésének határideje: 2024. április 10. (szerda).