Kezdőlap >> Hírek >> Hirdetési lehetőség a Derecske Város applikációban

2020-09-10 14:57:33

Hirdetési lehetőség a Derecske Város applikációban

Hirdetési lehetőség Derecske Város applikációban

Derecske Város applikációja folyamatosan új funkciókkal bővül, ezúttal egy új szolgáltatást, megjelenési felületet kínálva a helyi vállalkozások, lakosok számára.

Az applikációt, annak aktiválását követően eddig több, mint 500 eszközre töltötték le városunkban, mely kiemelkedő mennyiség a település lélekszámához mérten, működésének 3 havi távlatából.

A platformon 4 aloldalon és ezek kombinációival van lehetőség hirdetni, egy hirdetési felületen több hirdetés is megjelenhet, egymást váltva.

A megjelenéshez kép formátumú, kész anyagokat tudunk fogadni, melyek mérete minimum: 400 x 267 px méret kell legyen.

A hirdetés képénél a fekvő elrendezést célszerű használni.

A hirdetés díja: 10.000.- Ft + Áfa / hó

A hirdetés pozicionálása érkezési sorrendben történik. További információk kapcsán a Derecskei Városgazdálkodási Nonprofit Kft. munkatársai az alábbi elérhetőségeken állnak szíves rendelkezésükre:

info@devag.hu

+36 54 410-005