Kezdőlap >> Hírek >> INGYENES lakossági LED-csereprogram

2023-09-04 14:05:15

INGYENES lakossági LED-csereprogram

Tisztelt Derecskeiek!

A CYEB LED-csereprogramjának keretében ingyenes lakossági LED-csereprogram indult Derecske Város Önkormányzata és a CYEB jóvoltából. A programban történő részvétel feltétele, hogy az ingyenesen megkapott LED-ek a jelentkezéskor megadott háztartásban használatba kerüljenek és ott minimum 2 évig használatban legyenek. A LED-csereprogramba történő regisztráció 2023. szeptember 1- szeptember 30-ig lehetséges a www.ledcsere.hu oldalon.

A jelentkezéshez szükségük lesz a regisztrálandó háztartás VILLANYSZÁMLÁJÁRA, továbbá a szerződéskötéshez a szerződő fél (villanyszámla előfizető) személyazonosságának igazolásához szükséges dokumentumokra, SZEMÉLYI IGAZOLVÁNYRA ÉS LAKCÍMKÁRTYÁRA.

A regisztráció során a rendszer az alábbi adatok megadásával fogja kikalkulálni az igényelhető LED izzók mennyiségét:

- a foglalat típusa

- a cserére kiválasztott fényforrások száma,

- fogyasztásuk (W)

- napi használat (óra/nap)

Amennyiben az internetes regisztrációhoz segítségre van szükségük, kérem keressék fel nyitvatartási időben a Derecske Városi Művelődési Központ és Könyvtárat. A Teleház és a Könyvtár munkatársai segítséget nyújtanak azok számára, akik nem rendelkeznek internetes elérhetőséggel.

Kérem keressék kollégáimat bizalommal, éljenek a LED-csereprogram lehetőségével!

Tisztelettel:

Rácz Anikó