Kezdőlap >> Hírek >> Integrált Településfejlesztési Stratégia módosítása – 2023.

Integrált Településfejlesztési Stratégia módosítása – 2023.

2023-08-08 08:37:17

Integrált Településfejlesztési Stratégia módosítása – 2023.

Tájékoztatom Derecske Város Tisztelt Lakosságát, a civil, érdekképviseleti és gazdálkodó szervezeteket, valamint a településen működő elismert egyházakat, mint Partnereket, hogy Derecske Város  Önkormányzatának Képviselő-testülete a településtervek tartalmáról, elkészítésének és elfogadásának rendjéről, valamint egyes településrendezési sajátos jogintézményekről szóló 419/2021. (VII.15.) Korm. rendelet alapján az Integrált Településfejlesztési Stratégia c. szakmai dokumentum módosítása mellett döntött.

A véleményezési dokumentáció kapcsán lakossági fórumot tartunk. A lakossági fórum keretében bemutatásra kerül a tervdokumentáció anyaga.

A lakossági fórum ideje: 2023. szeptember 14. /csütörtök/ 16:00

Helye: Derecskei Közös Önkormányzati Hivatal „B” épület Díszterem

4130 Derecske, Köztársaság út 87.

A dokumentációval kapcsolatos véleményüket, javaslataikat megküldhetik a foepitesz@derecske.hu  e-mail címre.

Derecske, 2023. augusztus 07.

T i s z t e l e t t e l:

Rácz Anikó
polgármester