Kezdőlap >> Hírek >> Lakossági kérdőív (2024. március)

Lakossági kérdőív (2024. március)

2024-03-14 14:33:59

Lakossági kérdőív (2024. március)

Kedves Derecskeiek!

Hajdú-Bihar Vármegye Önkormányzata aktív- és ökoturisztikai fejlesztést kíván megvalósítani egyedülálló, a madarak megfigyelésére alkalmas látogatóközpont létrehozásával és kapcsolódó turisztikai fejlesztésekkel a Hortobágyon, amelyhez kapcsolódóan közösségi kérdőívet készít. Az ökoturizmus legfőbb lételeme az emberiség közös kincse, a természet, az aktív turizmus célja pedig a sportolás és egyéb szabadidős mozgás. A környezettudatos látogató kedvére gyönyörködhet a viszonylag zavartalan természeti területeken.

Kérjük a fenti célok megvalósulását az alábbi linken található kérdőív 2024.03.18. napjáig történő kitöltésével szíveskedjen segíteni!

Tisztelettel:

Rácz Anikó