Kezdőlap >> Hírek >> Nyári diákmunka 2020.

Nyári diákmunka 2020.

2020-06-23 16:44:02

Nyári diákmunka 2020.

Kedves derecskei diákok!

Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is lehetőségünk nyílik nyári diákmunka biztosítására. A program keretében önkormányzatunk és az önkormányzati fenntartású intézményeink legfeljebb 2 hónap időtartamra, 2020. július 1. és 2020. augusztus 31. közötti időszakra 16-25 év közötti, nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal rendelkező és azt igazolni tudó diákok foglalkoztatását tudják vállalni. A program keretében könnyű fizikai munkát (pl. ruhaválogatás, uborkaszedés, mezőgazdasági munkákban való részvétel, pakolás, festés), legfeljebb napi 6 órás foglalkoztatás keretében biztosítunk.

Érdeklődni lehet rövid bemutatkozó levél megküldésével a kozcelu@derecske.hu email címen, melyben kérjük feltüntetni az alábbi adatokat: név, életkor, telefonszám.

A programban regisztrálni 2020. június 24. napjától a Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal Derecskei Járási Hivatala Foglalkoztatási Osztályán lehetséges.