Kezdőlap >> Hírek >> Tájékoztatás az Üzletház I., az Üzletház II. (Konditerem) és a Piaccsarnok helyiségeinek bérbeadására vonatkozóan

2020-08-25 13:17:29

Tisztelt Érdeklődők!

Derecske Város Önkormányzat Polgármestere pályázatot hirdetett az Üzletház I., az Üzletház II. (Konditerem) és a Piaccsarnok helyiségeinek bérbeadására vonatkozóan.

A pályázati felhívás alapján az érdekelteknek 2020. szeptember 02. napján lehetőségük nyílik személyesen is megtekinteni a bérbe adni kívánt helyiségeket.

Az érdeklődésre való tekintettel a helyiségeket az alábbi időpontokban tekinthetik meg, tehetik fel kérdéseiket:

- Üzletház I.: 2020. szeptember 02. 9-10 óra között

- Üzletház II. (Konditerem): 2020. szeptember 02. 10-11 óra között

- Piaccsarnok: 2020. szeptember 02. 11-12 óra között

Megértésüket megköszönjük!

Derecske, 2020. augusztus 25.

Bordán Szabolcs polgármester

Derecske Város Önkormányzata