Kezdőlap >> Hírek >> Településrendezési Terv módosítás Igényfelmérés

Településrendezési Terv módosítás Igényfelmérés

2023-08-04 09:47:04

Településrendezési Terv módosítás Igényfelmérés

Tájékoztatom Derecske Város Tisztelt Lakosságát, a civil, érdekképviseleti és gazdálkodó szervezeteket, valamint a településen működő elismert egyházakat, mint partnereket, hogy Derecske Város Önkormányzata településrendezési terv módosítás megindításának igényét kívánja felmérni.

Ennek megfelelően, felmerülő igényét kérem, hogy az erre alkalmas Igénylőlap kitöltésével küldje meg részünkre.

• Az Igénylőlap letölthető a város honlapján az alábbi helyről: www.derecske.hu -> Fejlesztési- és Településterv -> „Igénylőlap”.

• Az igények benyújtásának módja: elektronikus úton, a foepitesz@derecske.hu email címre igénylőlap megküldésével.

• Határideje: 2023. szeptember 20. /szerda/ 17:00 óra.

A beérkezett igények szakmai megvitatást követően kerülnek az Önkormányzat Képviselő-testülete elé, majd a tervet településtervező készíti el.

Felhívom a tisztelt Partnerek figyelmét, hogy az igények során felmerült módosítási pont elkészítésének tervezői költésége az igénylő lakost terheli.  A módosítás pontos megnevezését, helyszínét, a tervezési költséget a településrendezési szerződés megkötésével (ügyfél és önkormányzat között) lehetséges biztosítani.

Kérdés esetén Gonda-Magyar Andrea városunk főépítésze elérhetőségén (e-mail: foepitesz@derecske.hu)  rendelkezésükre áll.

Tisztelettel:

Rácz Anikó