Kezdőlap  >>  Interaktív informatikai infrastrukturális eszközökkel újult meg és bővült az iskola pedagógiai eszközparkja

Figyelem! Ez a cikk a korábbi derecske.hu-ról származik, ezért nem minden tartalom jelenik meg helyesen. Előfordulhat, hogy a megjelenés idején pontos információk mára már elavultak!

Derecskén a Polgármesteri Hivatalban rendezték meg a Derecske Város Önkormányzatának „Intelligens Iskola” programja a pedagógiai módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztésével címû TIOP-1.1.1-07/1-2008-0892 konstrukcióban elnyert pályázat eredményeit ismertetõ sajtótájékoztatót.
A projekt keretében az I. Rákóczi György Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium új interaktív táblákkal, személyi számítógépekkel és egyéb, az oktatást segítõ informatikai infrastrukturális eszközökkel gyarapszik.

A kedvezményezett: Derecske Város Önkormányzata (4130 Derecske Köztársaság u. 87.)
A közremûködõ szervezet: ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. (1134 Budapest Váci út 45.)
Az Európai Unió és a Magyar Állam által nyújtott támogatás összege: 11.555.140 Ft, mely vissza nem térítendõ, 100%-os intenzitású támogatásként nyert el a pályázó.
A megvalósítás határideje: 2011. január 1-jétõl 2011. augusztus 31.
„A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.”